KURUMSAL

BOYBO TEKSTİL
Demo Image Demo Image

29

Yıllık Deneyim
HAKKIMIZDA

1995' de kurulan Boy-BO Tesktil,

Esenyurt/İSTANBUL' daki 40.000m2 açık, 30.000m2 kapalı alandaki modern örme tesisi, son teknoloji boyahanesi ve alanında uzman kadrosuyla entegre bir tesis olarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden beri kalite anlayışı ve üretimiyle alanında lider firma olarak büyümesini sürdürmüş; yarattığı istihdamla, fason ve satış servisi verdiği uluslararası markalarla kendini kanıtlamış ve sektörde saygın bir yer edinmiştir.

Benetton, Armani, Zegna, Diesel, Topshop, H&M,Next, Reebok, Fila, Gap, Esprit, Tommy Hilfiger, Mango, Zara, LCW, Colins gibi uluslararası markalara hizmet verirken insan kaynaklarına ve ürün geliştirmeye yaptığımız yatırımlarla kalitemizi ve verimliliğimizi arttırmaya devam ediyoruz.

BOY-BO Tekstil, temel politikası müşterinin talep ettiği kaliteyi; son teknoloji makineler, modern üretim, tecrübeli kadro, iyi bir servis ve toplam kalite anlayışı ile sunmaktır.

Entegre Yönetim Sistemi Politikası

BOYBO TEKSTİL, Kumaş örme, boyama ve finish işlemlerinde, faaliyetlerini Ulusal ve uluslararası standartlara yasal ve teknik şartlara uygun ürettiği ve geliştirdiği ürünler ve hizmetlerin kalite güvencesini müşteri odaklı yaklaşımla belirlemiş olduğu süreçlere göre uygulayarak, kontrol ederek toplum ve çevre sağlığına önem veren, sürekli iyileştirme anlayışı ile en az hata ve sürekli gelişen müşteri memnuniyetini sürdürmeyi hedefleyerek sağlar.

BOYBO TEKSTİL, Sektörde uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile oluşan, tedarikçi firmalarımızdan başlayarak müşterilerimize ulaşan tedarik zincirini kazan-kazandır politikası ile yasal ve teknik konularda kontrol ederek öneri sistemi ile iyileştirmeler yaparak birlikteliğini sürdürmeyi benimser.

BOYBO TEKSTİL, Politikasını benimseyen ve bilinçli olarak uygulayıp destekleyen çalışanlarının nitelik ve motivasyonlarının, memnuniyetlerinin artmasını, açık iletişim, takım çalışmasını, verilen eğitimle ve faaliyetler ile sağlamak üzere kontrol ve ölçme süreçlerini oluşturmuştur ve sürdürmektedir.

BOYBO TEKSTİL, Kalite, Çevre, ürün güvenliği, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri şartlarını yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirerek, gerekli kaynakları sağlamak, doğal çevremizi kirlenmenin önlenmesi yaklaşımı ile korumaya odaklanarak insana ve çevreye saygılı olmayı, sağlığın korunmasını, atıkları azaltmayı, geri dönüşüm oranını artırmayı, doğal kaynakların kullanımını azaltmayı, kısıtlı ve yasaklı kimyasalların yerine çevre dostu ürünler kullanmak, enerjiyi verimli kullanmayı, yenilenebilir enerji kaynaklarının enerji kullanımındaki payını artırmayı gelecekte de var olmasının güvencesi olarak görmektedir.

BOYBO TEKSTİL, ISO 9001:015, ISO 14001:2015 VE ISO 45001:2018 standartlarına göre oluşturduğumuz BOYBO TEKSTİL Entegre Yönetim Sistemi yürürlükte olan yasal mevzuata ve gönüllü olarak uyguladığımız diğer gereklere uyacağımızı ve bu politikanın tüm çalışan, tedarikçi ve müşteri, üçüncü taraflara açık olacağını taahhüt ederiz.

Demo Image

Misyon & Vizyon

Misyonumuz,

Değerli müşterilerimize, Ürün ve hizmetlerimizi yüksek kalitede sunmak,. Değişen rekabet koşullarında sektöründe önde, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden yenilikçi firma olma özelliğimizi korumak. Modern organizasyon yapısı ve proaktif bir ekip çalışmasının sonucu; Güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet ilkesi ile hareket etmek

Vizyonumuz,

Bo Group ürün ve hizmetle ilgili amaç ve faaliyetlerini müşteri memnuniyeti ve üstün hizmet temellerine dayandırır. Çalışmalarını kalite, çevre duyarlılığı ve sosyal sorumluluk anlayışı ile sürekli gelişime açık, kendini yenileyen gelişmiş vizyonda sürdürmektedir. Toplam kalite felsefesi ile müşterimizin değişen ve artan beklentilerini karşılamak esas amacımızdır.

Kalite Politikası

» Ekip çalışması ve gelişmiş teknoloji ile kaliteli ürün üretmek,
» Müşterilerimize hatasız ürünü zamanında teslim etmek
» Bir defada ve zamanında üstün hizmet vermek
» Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bugünkü gibi yarında tekstil sektöründe önde gelen firmalar arasında olmak
» Biz bilinci ile sürekli gelişime önem vererek, daima daha iyiye ulaşma hedefini ilke edinmek
» Üretim faaliyetlerimizde insan ve çevre sağlığına zararlı olmayan hammadde kullanmak
» Çalışanlarımızın sürekli eğitimle gelişimini sağlamak
» Kalite Yönetim Sistemi şartlarını çalışanlarımızın katılımı ile sağlamak

Demo Image
Demo Image

Dürüstlük ve Güvenilirlik

Bo Group olarak, 1995 yılında inanç ve azimle başlayan mücadelemizde, müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için ileri ve sürekli güncellenen teknolojimiz ile üretimde, hizmette, kalite ve maliyet optimizasyonu sağlamak, çalışanlarımızın eğitim ve gelişimini her düzeyde etkinleştirip Bo Group olarak sektörde sürdürülebilir rekabet gücümüzü ve performansımızı en üst düzeye taşımak ve bizi biz yapan ilkelerimiz ile en iyi olmak gibi bir iddaamız var! Biz bu hedefler için tüm çalışanlarımız ile Bo Group olarak söz verdik. Bugün gelinen noktaya bakıldığında gösterdiğimiz performans sözümüzü tuttuğumuzu gösteriyor. Tıpkı başlangıçta olduğu gibi bugünde ve hatta gelecekte de daima sözümüzü tutacağız.